O klubie

Jesteśmy Stowarzyszeniem, które w swoich szeregach pragnie zrzeszać tylko Miłośników Kotów. Naszym celem jest doskonalenie wiedzy o naszych podopiecznych tak by żyło im się dobrze, dostatnie i czuły naszą miłość. Chcemy być dla naszych członków platformą na której będą mieli możliwość zdobywania wiedzy i wymiany doświadczeń.

Celem serwisu jest stworzenie platformy zapewniającej kontakt pomiędzy tymi, którzy interesują się kotami, są szczęśliwcami obcującymi na co dzień z Jej Wysokością Kotem, jak i tymi, dla których kocia natura pozostaje wciąż wyzwaniem. Chcemy dostarczać Państwu możliwości zasięgnięcia informacji dotyczących zarówno prowadzenia profesjonalnej hodowli, jak i odpowiedzi na problemy praktyczne związane z pielęgnacją i utrzymaniem kota. Mamy nadzieję, że wezmą Państwo aktywny udział w rozwoju tego serwisu. Za wszystkie sugestie i pomysły z góry dziękujemy. Zapraszamy do działów tematycznych!

Jak powstaliśmy?

Nasze Stowarzyszenie powstało w 2005r na bazie Oddziału XV SHKRP. Dnia 11 marca 2006 zostaliśmy przyjęci w poczet członków Federacji Felis Polonia. Przynależność do tego elitarnego Klubu jest dla nas z jednej strony nobilitacją, z drugiej zaś ogromnym wyzwaniem by sprostać wymogom nowoczesnego, profesjonalnego i dobrze zorganizowanego Stowarzyszenia. Jednakowoż cieszymy się z ich sukcesów hodowlanych i osiągnięć na wystawach naszych klubowiczów. Wspieramy naszych członków oraz godnie reprezentujemy ich oraz ich interesy przed Felis Polonia. Chcemy również rozwijać świadomość społeczną dotyczącą praw zwierząt zarówno poprzez indywidualne kontakty naszych członków jak i organizowane pokazy, spotkania w siedzibie i informacje na naszej stronie internetowej.

Nazwa pełna:

STOWARZYSZENIE MIŁOŚNIKÓW KOTÓW W ŻORACH

NIP: 651-165-06-01
REGON: 240284425
KRS: 0000249493

Dołącz do SMK Żory

Podjąłeś/aś decyzję o przystąpieniu do naszego klubu?

To świetnie, wypełnij i wyślij na adres pocztowy niezbędne dokumenty!

Znajdziesz je po kliknięciu w link powyżej.

Zarząd SMK Żory

...kliknij, by dowiedzieć się więcej...

Statut

...kliknij, by dowiedzieć się więcej...

Regulaminy

...kliknij, by dowiedzieć się więcej...

Script logo